Veikla

Veikla

Jums įgaliojus, atliksime nepriklausomą įmonės auditą, sutvarkysime Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, ekonominių rodiklių analizę, suteiksime konsultacijas buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais. Žinodami mūsų paruoštas išvadas arba suteiktas konsultacijas galėsite priimti informuotus sprendimus, dėl įmonės ateities perspektyvų.

Darbo eiga

Paprastai bendradarbiavimas prasideda nuo ūkio šakos, reguliavimo ir kitų išorinių veiksnių, kurie įtakoja kliento veiklą, supratimo; įmonės pobūdžio bei pasirinktos apskaitos politikos supratimo; tikslų ir strategijų bei susijusių verslo rizikų supratimo; vidaus kontrolės supratimo; supratimo apie įmonės finansinių rezultatų vertinimą ir peržiūrą.

Viską įvertinus yra pasirašoma sutartis, kurioje aptariami darbai, kuriuos patikėsite mūsų įmonei.

Klientams pageidaujant paslaugos gali būti teikiamos klientui patogioje vietoje ir patogiu laiku.

Darbo principai

Mūsų darbuotojai – kvalifikuoti savo srities specialistai, turintys patirtį dirbdami su įvairių specializacijų įmonėmis. Savo veiklą apdraudėme civiliniu draudimu BTA draudimo bendrovėje, todėl visiškai atsakome už savo darbą ir garantuojame nepriekaištingą paslaugų kokybę. Dirbame laikydamiesi Lietuvos Respublikos įstatymų ir profesionalių etikos kodekso nuostatų, todėl garantuojame visišką konfidencialumą.